Перейти к содержанию
Семейный форум Одессы

Fedir.U.O

Members
 • Публикаций

  26
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

0 Neutral
 1. Коли захочете подарувати квадрокоптер тоді рекомендую купувати Вам квадрокоптер компанії Autel Robotics https://dronestore.com.ua/brand/autel/ . Компанія Autel Robotics була заснована в 2014 році з метою розробки безпілотних апаратів (дронів) та авіаційних технологій. Це надійна Американська компанія з виробництва квадрокоптерів, тому можете бути впевненими в їхній якості і характеристиках.
 2. Fedir.U.O

  Анекдоты

  У шкільному медпункті запитують учня: — ПІБ? — Не зрозумів. — Скорочено — прізвище, ім'я, по батькові. — А, зрозумів, ГАВ! — Це що за виховання? Ти чого до мене гавкаєш? — Та ви що? Я теж скорочено: Гаврилюк Андрій Васильович. ГАВ!
 3. Fedir.U.O

  Анекдоты

  — Я завжди кладу в кишеню записку з адресою, щоб у разі сп'яніння мене могли доставити додому. — І що ви там пишете? — Париж, бульвар Монмартр... — Але ви ж живете в Бердичеві! — Живу в Бердичеві. Але кілька разів відвозили-таки до Парижа.
 4. Fedir.U.O

  Анекдоты

  Щоденник неодруженого: "Протер підлогу, витер пил, поправ одяг, помив посуд, почистив ванну і унітаз, приготував вечерю... Хочеться на собі одружитися! "
 5. Fedir.U.O

  Анекдоты

  Дружина каже чоловікові-алкоголіку: — Як ти дістав. Щовечора п'яний, грошей додому не приносиш. Ти сходив би на кладовище, подивився, скільки там людей твого віку померло від горілки. На наступний день він пішов з ранку і повернувся під вечір п'яний. — І де ти був? — Обійшов все кладовище, читав написи на стрічках вінків: від тещі, від дружини, від сусідів, від друзів... а от від горілки ніхто не помер.
 6. Fedir.U.O

  Анекдоты

  Прапорщик вишикував роту. — Перевірка стану взуття. Праву ногу вгору! Всі піднімають праву ногу, один солдат помилково піднімає ліву. Прапорщик помічає в шерензі подвійний проміжок: — Хто це підняв обидві ноги?
 7. Добрий день. Думаю коли вам не шкода витратити чучуть грошей тоді можете подарувати окуляри віртуальної реальності https://dronestore.com.ua/product-category/vr-headsets/ Це дуже цікава річ, не тільки для дійтей, але і для дорослих.
 8. Fedir.U.O

  Анекдоты

  Прийдеш до столяра – кругом тирса валяються, до перукаря – волосся … А прийдеш в банк – грошей не видно. Ще й ручка прив’язана!
 9. Fedir.U.O

  Анекдоты

  Одного разу вислала дружина свого чоловіка в магазин купити хліба. Іде він, іде, і зустрів свого старого друга Васька. Розговорились вони і Васьок каже йому: - Слухай, раз ти вже йдеш в магазин, купи мені флягу горілки. Грошей не треба, тільки покажи продавщиці цю записку і вона тобі дасть так. - Добре Прийшов дядько в магазин, купив хліба, показує продавщиці записку. Вона прочитала і як розізлилась! Дала пляшкою по голові і вигнала бідолашного геть з магазину. Прийшов чоловік додому, а жінка питає чого на голові синяк. Довелось чоловіку розказати історію: так і так, ішов я в магазин,
 10. Fedir.U.O

  Анекдоты

  Дорогі автори рецептів, я гуглю «курка з картоплею в духовці», тому що в мене є тільки курка з картоплею та духовка, якби я мав сухе біле вино, діжонську гірчицю та помідори черрі, я б вам сказала.
 11. Fedir.U.O

  Анекдоты

  - Чай, кава, вино, пиво, горілка, мінералка? - Ви зараз прямо мої останню добу переказали.
 12. Fedir.U.O

  Анекдоты

  Менеджер з Ощадбанку випадково подзвонив в секс по телефону. Довго вони гвалтували мізки один одного.
 13. Fedir.U.O

  Анекдоты

  Львів. Поліція. Допитують злодія: - Фамілія? - Чья? - Ім'я? - Чьйо? - Так, ЧЬЯ ЧЬЙО, китаєць, чи що?
 14. Fedir.U.O

  Анекдоты

  Юнак з дівчиною сидять на лавці. Юнак дуже сором'язливий, а дівчині хочеться, щоб він її поцілував, вона і каже: - Ой, у мене щічка болить! Юнак цілує її в щічку. - Ну як, тепер, болить? - Ні, не болить. Через деякий час: - Ой, у мене шийка болить! Він її чмок в шийку: - Ну, як, болить? - Ні, не болить. Поруч сидить старий дід і питає: - Молодий чоловіче, а ви від геморою не лікуєте?
 15. Чи скрізь від ціни залежить якість? Не хочеться витрачати гарну суму на якесь барахло. Думаю до фотоапарата ще не завадить стабілізатор, можете придбати в будь-який момент тут https://dronestore.com.ua/product-category/steadycam/
×
×
 • Создать...