Перейти к содержанию
Семейный форум Одессы

начал набирать лишний вес


Рекомендуемые сообщения

Я хоть и не девушка, но скажу, что без тренировок вы никак не избавитесь от лишнего веса. Я когда на карантине сидел долгое время дома, то начал набирать лишний вес. Времени на спортзал было мало и я решил обратиться к спортивному питанию, ради быстрого процесса жиросжигания и минимальному набору мышечной массы. Могу посоветовать андриол купить украина , сам им пользовался и очень остался доволен результатом.

Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
 • 1 месяц спустя...

Есть диеты для сушки, чтоб вес ушел, ну и питание надо полностью пересмотреть, с прежним питанием вы уже получили проблемы. И с тренером подобрать план тренировок, без занятий толку не будет

Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
 • 2 месяца спустя...

без нагрузок только здоровье угробите, почки страдают быстро точно. Протеин можно, но и двигаться надо начинать больше, без этого никак. Да и при сидячем образе больше едят вечно, как правило

Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
 • 1 год спустя...
В 03.11.2021 в 00:28, steshin сказал:

без нагрузок только здоровье угробите, почки страдают быстро точно. Протеин можно, но и двигаться надо начинать больше, без этого никак. Да и при сидячем образе больше едят вечно, как правило

Конечно, спорт - это самый эффективный метод похудения. 

Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
 • 7 месяцев спустя...

Обов'язковим нюансом для схуднення є правильне харчування. Я розумію, що іноді немає часу готувати. Тоді можна скористатися  доставкою https://easy4busy.com.ua/ Ця служба доставки харчування в Києві залишила незабутнє враження своєю оперативною та надійною роботою. Від замовлення до доставки до дверей – процес був плавним і безпроблемним. Зручний інтерфейс веб-сайту полегшив перегляд широкого вибору здорових страв. Примітно, що доставка була швидкою, їжа прибула вчасно та у відмінному стані. Упаковка була добре розроблена, забезпечуючи, щоб продукти залишалися свіжими та неушкодженими під час транспортування. Крім того, кур’єрський персонал був ввічливим і дотримувався всіх протоколів безпеки, створюючи приємні та професійні враження.

Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
 • 2 недели спустя...

Просто начните покупать и употреблять здоровую пищу. Откажитесь от чипсов, алкоголя и тд, если хотите реально сбросить лишний вес. Рекомендую вам сайт пищи https://ecovill.com.ua/ Здесь вы точно найдете что-то для себя

Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты
 • 1 месяц спустя...

У мене завжди були проблеми зі шлунком, і я часто думав, що я роблю не так. Останнім часом я почав читати про гастроентерологію https://sandelmuehle-gastronomie.de/  і мене дуже зацікавила ця тема. Знайшов сайт , де є багато корисної інформації. Розуміння свого організму, зокрема, системи травлення, важливе для кожного з нас. Спробуйте вивчити більше - це допоможе вам вести здоровий спосіб життя.

Ссылка на сообщение
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Восстановить форматирование

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

 • Кто в онлайне   0 пользователей, 0 анонимных, 10 гостей (Посмотреть всех)

  Зарегистрированных пользователей в онлайне нет

 • Статистика пользователей

  372
  Пользователей
  801
  Максимум онлайн
  SashaTkach
  Новый пользователь
  SashaTkach
  Регистрация
 • Темы

 • Сообщения

  • Привіт всім! Стаття Марії Сичинської Проблеми з харчуванням у дитини: як (не)варто діяти батькам https://sychynska.com/tag/yizha/ - це важливий матеріал для батьків. Марія надає глибоке розуміння того, як психологія дитини впливає на її харчування та ставлення до їжі. Її розгляд 6 різних причин надає цінні інсайти та поради для батьків, які прагнуть полегшити процес годування своєї дитини. Я вважаю цю статтю корисною та рекомендую її всім батькам, які стикаються з подібними труднощами.
  • В кулинарии каждая деталь имеет значение, и японские ножи   для чистки овощей и фруктов https://yaxell.com.ua/ru/nozhi/attribute-ua-pryznachennya-ru-naznac-nizh-dlia-chyshchennia-ovochiv-ta-fruktiv/ Yaxell действительно выделяются среди множества. Их дамасская сталь обеспечивает идеальное сочетание прочности и остроты лезвия. Работая в ресторане, я всегда рекомендую своим коллегам приобрести именно эти ножи – они помогут достичь высоких результатов и удовлетворят самых требовательных шеф-поваров.
  • А что можете сказать про качественные кухонные ножи? 
  • Скажіть пральні машини, і перед вами розкривається цілий світ чистоти та комфорту. Як завжди, шукаючи найкращий варіант для свого будинку, я виявив на Vesti.ua захопливу статтю пральні машини – відгуки покупців про найкращі моделі. Вражений тим, як автор присвятив час дослідженню відгуків реальних покупців, я вирішив поділитися своїми враженнями. Ця стаття про пралбні машини - насправді корисна інформація. Автор не лише розповідає про технічні характеристики кожної моделі, але й поглиблюється у світ реального використання. Відгуки покупців, наведені в статті, стають своєрідним вікном у світ реальних проблем і переваг. Читаючи статтю, я не лише отримав відповіді на свої запитання, але і виявив для себе нові аспекти вибору пральної машини. Тепер я впевнений, що мій вибір буде не лише справедливим, але й оптимальним для моєї родини. Величезна подяка автору за такий цінний матеріал! Його стаття не тільки зекономила моє час, але й надихнула на вибір найкращого з найкращих. Я вражений і, безумовно, рекомендую кожному, хто стоїть перед вибором пральної машини, заглянути на Vesti.ua і освіжити свої знання з цього питання!
  • Всем привет на форуме! Хочу поделиться с вами ссылкой на очень мотивирующую статью. Это интервью с Михаилом Хомичем, в котором он делится своими секретами успеха и личными уроками. Очень познавательно и вдохновляюще! Ссылка на статью здесь: Михаил Хомич отзывы Думаю, каждый найдет для себя что-то ценное. Поделитесь своими впечатлениями!
 • Лучшие авторы

×
×
 • Создать...